2023-04-28 | Aktualności

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Efektywność egzekucji z nieruchomości w świetle kolejnej zmiany Kodeksu postępowania cywilnego” - 8 maja 2023r.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Izba Komornicza w Katowicach i Ośrodek Naukowo-Szkoleniowy przy Krajowej Radzie Komorniczej w Warszawie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Efektywność egzekucji z nieruchomości w świetle kolejnej zmiany Kodeksu postępowania cywilnego, wprowadzonej ustawą z 9 marca 2023 r.”. Spotkanie odbędzie się 8 maja 2023 roku w formule hybrydowej.

Do udziału w obradach stacjonarnie zapraszamy do budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 11B (Aula nr 7). Konferencja będzie jednocześnie prowadzona w formie zdalnej za pośrednictwem aplikacji ClickMeeting.

Zgłoszenie udziału w konferencji może nastąpić poprzez przesłanie informacji na adres elektroniczny:  izba.katowicka@komornik.pl.

Dodatkowych informacji udziela mailowo dr Ireneusz Wolwiak: ireneusz.wolwiak@us.edu.pl.

W załączeniu program konferencji.

scan_20230428111101.pdf (rozmiar: 738.36 KB) pobierz