2023-01-23 | Aktualności; Po godzinach

TOGA RIDERS

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach informuje o nowym przedsięwzięciu integracyjno-szkoleniowym!

W dniach od 1 czerwca do 4 czerwca 2023 roku w Bieszczadach  po raz pierwszy wystartuje

“Toga Riders”

czyli integracyjny zlot motocyklowy połączony z punktowanym szkoleniem!

Serdecznie zapraszamy radców prawnych i aplikantów radcowskich, jak również koleżanki i kolegów z innych zawodów prawniczych (adwokatów, sędziów, notariuszy, komorników, prokuratorów i ich aplikantów). Możliwy przyjazd z osobą towarzyszącą.

Termin zgłoszeń ustalamy na 31 stycznia 2023 r. Ilość miejsc ze względu na bazę noclegową ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Chęć uczestnictwa w szkoleniu prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: informator@oirp.katowice.pl

Po upływie ww. terminu otrzymacie Państwo mailem potwierdzenie zgłoszenia i informację dot. zapłaty zadatku w wysokości 400 zł do dnia 28 lutego 2023r. Faktury VAT będzie można otrzymać po przyjeździe do bazy noclegowej.

Rezerwacja udziału w imprezie jest skuteczna pod warunkiem uiszczenia zadatku.

Z konieczności zastrzegamy, że wydarzenie „Toga Riders” odbędzie się pod warunkiem zebrania wymaganego przez organizatora limitu uczestników.

Szczegóły dotyczące szkolenia, jego tematu, wykładowców i ilości przyznawanych punktów będziemy podawać na bieżąco po zgłoszeniu wymaganego minimum uczestników.

Harmonogram zlotu „Toga Riders” - Bieszczady 2023 r.

01.06.2023r. Czwartek:

14:00 - Przyjazd - zakwaterowanie

14.30 - 19:30 – czas wolny / wykład

20:00 -  biesiada (w formie szwedzkiego stołu w restauracji)

02.06 2023r. Piątek:

do godz. 9:00 -śniadanie (w formie szwedzkiego stołu w restauracji)

9:30 - 12:30 - offroad 4x4 po Bieszczadach z przewodnikiem

13:00-14:00 -obiad w Myczkowianka Restauracja& Noclegi + serwis kawowy

15:00-19.30 - wykład / czas wolny

20:00  - Degustacja regionalnych nalewek-biesiada (w formie szwedzkiego stołu w naszej restauracji) -muzyka na żywo

03.06.2023r. Sobota:

do godz. 9:00 -śniadanie (w formie szwedzkiego stołu w restauracji)

9:30 - 15:00 - Wyjazd na trasę z motocyklowym przewodnikiem

15:30 - obiad

16:00 - 19:30 wykład / czas wolny

20:00 - kolacja (warsztaty z wypiekania domowej pizzy w piecu opalanym drewnem ‘’ jesz ile chcesz”)

04.06.2023r. Niedziela

do godz. 9:00 - śniadanie (w formie szwedzkiego stołu w restauracji)

do godz. 12:00 -wymeldowanie

Baza noclegowa: MYCZKOWIANKA KARCZMA&NOCLEGI

Zakwaterowanie w domkach Myczkowianka Sadyba: (przy min 4 os w domku)

-domek Makowy max 7os (sypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z łóżkiem piętrowym w literę L oraz 3 miejsca na antresoli)

-domek Lawendowy max 7os (sypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z łóżkiem piętrowym w literę L oraz 3 miejsca na antresoli)

-domek Różany max7os (sypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z łóżkiem piętrowym w literę L oraz 3 miejsca na antresoli)

-domek Lniany max7os (sypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z łóżkiem piętrowym w literę L oraz 3 miejsca na antresoli)

-Stajnia dom z trzema sypialniami max 8os (jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz dwie sypialnie z łóżkiem podwójnym i pojedynczym)

-Sadyba max 8s (sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz dwoma pojedynczymi łóżkami oraz 4 łóżka pojedyncze na poddaszu)

-Zapiecek - pokój dwuosobowy z indywidualnym wejściem, łazienką oraz kominkiem

-Schowek - pokój dwuosobowy z indywidualnym wejściem oraz łazienką

Zakwaterowanie w nowopowstałym MotoMotelu:

Pokoje z indywidualnym wejściem oraz łazienką.-pokój 2os

-pokój 3os

-pokój 4os

*Link do strony ze zdjęciami pokoi oraz domków - https://myczkowianka-bieszczady.pl/domki/

Oferta zawiera nielimitowany dostęp do sauny i bani w godzinach 18:00-22:00, wspólne wypiekanie pizzy w biesiadnej stodole, degustacja regionalnych nalewek, muzykę na żywo lokalnego artysty, bus serwisowy z lawetą, projektor oraz nagłośnienie.

Koszt udziału w „Toga Riders” wraz z powyżej przedstawionymi atrakcjami to 1000 zł/os.

Więcej szczegółów w kontakcie telefonicznym z radcą prawnym Agnieszką Zinek pod nr tel. +48 503 145 905.

fot. pixabay.com