2022-12-13 | Aktualności; Po godzinach

Dodatkowy spektakl świąteczny dla dzieci w Teatrze Ateneum w dniu 7.01.2023r.

Szanowni Państwo,

w związku z ogromnym zainteresowaniem Koleżanek i Kolegów udziałem w spotkaniu świątecznym i spektaklu dla dzieci w Teatrze Ateneum, które z przyczyn od Izby niezależnych w grudniu ograniczyło się do tylko jednego przedstawienia, z przyjemnością informujemy, że udało się nam uzgodnić z Teatrem drugi i trzeci termin w styczniu 2023r.  W pierwszej kolejności na spektakle zapraszamy osoby, znajdujące się na liście rezerwowej grudniowego spektaklu.

Wystawiane będzie przedstawienie „Ile żab waży księżyc" w sobotę 7 stycznia 2023 r. o godzinie 16:00  oraz w niedzielę 8 stycznia 2023 r. o godzinie 12:00. Przed (lub po przedstawieniu) dzieci odwiedzi niespodziewany gość, który z pewnością będzie miał dla nich jeszcze mniej spodziewane niespodzianki.

Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem i  ograniczoną ilość miejsc na widowni o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Mamy jeszcze do rozdysponowania kilkanaście miejsc na spektaklu sobotnim tj. 7.01.2023r.

Osoby zainteresowane sobotnim spektaklem prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo informator@oirp.katowice.pl ze wskazaniem:

  • Liczby i imion dzieci
  • Liczby osób dorosłych

Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania "Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach", których pełne brzmienie znajdziecie Państwo jako załącznik do ogłoszenia.

ZAŁĄCZNIKI:

zasady udziału w imprezach.pdf (rozmiar: 419.6 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE