2022-11-29 | Aktualności; Po godzinach

Spotkanie z Mikołajem w Teatrze Ateneum - 11 grudnia 2022r.

Okręgowa Izba  Radców Prawnych w Katowicach we współpracy z Prezydium Mikołajów serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów wraz z dziećmi i wnukami na Spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się w Teatrze Ateneum w Katowicach. W tym roku dla naszych najmłodszych proponujemy udział w spektaklu „Calineczka” w dniu 11 grudnia 2022r., tj. niedziela, o godz. 16:00

Spektakl adresowany jest do młodszych widzów od 3 lat wzwyż. Dodatkowe informacje dotyczące sztuki dostępne są na stronie internetowej Teatru:  https://ateneumteatr.pl/calineczka/

Prezydium Mikołajów uprzejmie prosi o przesyłanie zgłoszeń mailowo informator@oirp.katowice.pl ze wskazaniem:

• Liczby dzieci
  • Liczby osób dorosłych

W celu umożliwienia uczestnictwa w tym wydarzeniu jak największej liczby dzieci prosimy aby z jednym dzieckiem przyszedł maksymalnie jeden dorosły.

UWAGA! Mikołaj i zaprzęg reniferów prosi: poinformuj nasze Prezydium, jeśli nie dasz rady dojechać! Nie zajmuj miejsca innym chętnym, za co serdecznie i świątecznie dziękujemy.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni o udziale w przedstawieniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Do zobaczenia na Mikołajkowym Spotkaniu!

Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania "Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach", których pełne brzmienie znajdziecie Państwo jako załącznik do ogłoszenia.

zasady-udzialu-w-imprezach.pdf (rozmiar: 419.6 KB) pobierz