2022-10-06 | Aktualności; Mediacja

Konferencja naukowa pn. „Mediacja w sprawach cywilnych – w praktyce Sądów, Pełnomocników i Mediatorów. - 24.10.2022r.

Szanowni Państwo,

Miło na poinformować, że  z okazji Tygodnia Mediacji w dniu 24.10.2022 r. Ośrodek Mediacji OIRP w Katowicach wraz z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach  oraz Śląskim Centrum Arbitrażu i Mediacji, działającym przy Fundacji Wydziału Prawa i Administracji  Facultas Iuridica  organizuje konferencję naukową pn. „Mediacja w sprawach cywilnych – w praktyce Sądów, Pełnomocników i Mediatorów.

Zapraszamy do uczestnictwa /konferencja hybrydowa/ i wejścia na stronę internetową, gdzie znajduje się   formularz zgłoszeń na konferencję:

Uczestnicy po udziale w konferencji i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Piotr Zarzecki mediator, r.pr.
Kierownik Ośrodka Mediacji
Okręgowej Izby Radców prawnych w Katowicach