2022-09-22 | Aktualności

Wyszukiwarka SzukajRadcy.pl – spotkanie na zoom 27 września, godz. 14.00

W związku z kontynuacją promocji wyszukiwarki szukajradcy.pl, dostępnej dla wszystkich radców prawnych w całej Polsce, zapraszamy Państwa na spotkanie online dotyczące logowania się do platformy e-kirp.pl, zakładania wizytówki radcy prawnego oraz korzyści z posiadania konta na e-kirp.pl i zarejestrowania się w wyszukiwarce szukajradcy.pl.

 

Wyszukiwarka szukajradcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego. Wyszukiwarka docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

 

 

Spotkanie otworzy Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik, a uczestniczyć w nim będą także Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła, Sekretarz KRRP Agnieszka Gajewska-Zabój oraz manager projektów IT w Biurze KRRP Karolina Królikowska.

 

Spotkanie odbędzie się 27 września o godz. 14.00 w formie zdalnej na platformie Zoom i jest dedykowane wszystkim członkom samorządu – zarówno radcom prawnym, jak i aplikantom radcowskim.

 

Link do spotkania:

 

 

Identyfikator spotkania: 820 9681 5429
Kod dostępu: 542487

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE