2022-05-31 | Aktualności

Platforma e-KIRP

Szanowni Państwo, Radcowie Prawni, Aplikanci Radcowscy OIRP w Katowicach Informujemy, iż Krajowa Izba Radców Prawnych (KIRP) uruchomiła narzędzie w postaci Platformy e-KIRP (pod adresem e-kirp.pl); systemu zapewniającego dostęp do usług wspierających wykonywanie oraz przygotowanie do wykonywania zawodu radcy prawnego. Aby Państwo mogli się do tego portalu zarejestrować, potrzebna jest Państwa zgoda przy rejestracji na udostępnienie przez OIRP w Katowicach Państwa danych osobowych obejmujących imię i nazwisko, numer PESEL, adres email zgłoszone przez Państwa do ewidencji prowadzonej przez OIRP w Katowicach oraz Państwa aktywne uprawnienia, celem dokonania weryfikacji i potwierdzenia Państwa tożsamości. Zgodę dla OIRP w Katowicach, wyrazicie Państwo przy rejestracji do e-KIRP. Portal e-KIRP przeznaczony jest dla członków samorządu radcowskiego. Aby potwierdzić, że jesteście Państwo uprawnieni, Państwa tożsamość oraz dane muszą zostać potwierdzone przez OIRP. Z portalu można korzystać wyłącznie za pośrednictwem adresu mailowego zgłoszonego w OIRP. Państwa numer PESEL wykorzystywany jest przez KIRP wyłącznie w procesie rejestracji i nie jest przechowywany ani wykorzystywany w e-KIRP.

Katowice, dnia 30 maja 2022r.

r.pr. Katarzyna Palka-Bartoszek

Wicedziekan Rady OIRP w Katowicach

Poniżej znajdziecie Państwo informację o przetwarzaniu danych osobowych dla dokonania weryfikacji i potwierdzenia tożsamości oraz dostępu do systemu e-KIRP Krajowej Izby Radców Prawnych, instrukcję do rejestracji wraz z informacjami o funkcjonalnościach e-KIRP, informację o wyszukiwarce radców prawnych.

Informacje o konkursie dla osób, które zarejestrują się we wskazanym terminie na szukajradcy.pl znajdziecie w kolejnym komunikacie na stronie OIRP w Katowicach.

ZAŁĄCZNIKI:

1-obowiazek-informacyjny-e-kirp.pdf (rozmiar: 85.07 KB) pobierz
2-instrukcja_ekirp.pdf (rozmiar: 1765.98 KB) pobierz
3-informacja-o-wyszukiwarce-szukajradcy-pl.pdf (rozmiar: 487.01 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE