2022-02-16 | Aktualności

Bezpłatne szkolenie - Prawa pokrzywdzonych - gdzie szukać pomocy? 22.02 godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online "Prawa pokrzywdzonych – gdzie szukać pomocy?", które odbędzie się 22.02.2022 r. o godz. 10.00.

22 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie online „Prawa pokrzywdzonych – gdzie szukać pomocy?". Webinar odbędzie się 22 lutego o godz. 10.00, a jego prelegentem będzie ceniony ekspert Grzegorz Wrona – adwokat i certyfikowany specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Organizatorami szkolenia są Fundacja Pomocy Ofiarom Przestępstw oraz jej fundator Wolters Kluwer Polska.

Szkolenie kierujemy do osób, które na co dzień pomagają ofiarom przestępstw i chcą rozwinąć swoją wiedzę nt. przepisów i mechanizmów wsparcia. Zapraszamy m.in. sędziów, prokuratorów, adwokatów oraz pracowników ośrodków pomocy społecznej i organizacji pozarządowych.

prawa-pokrzywdzonych-gdzie-szukac-pomocy-bezplatne-szkolenie-1.pdf (rozmiar: 202.73 KB) pobierz