2021-06-02 | Aktualności

Zaproszenie na OKN "Próba zapewnienia prawa do sądu w sprawach cywilnych w świetle ostatnich zmian ustrojowych i procesowych" 18.06.2021 r.

 

 

Kierownik Zespołu Badawczego Prawa Procesowego Cywilnego WPiA UŚ r. pr. dr hab. prof. UŚ Andrzej Torbus oraz Prezes Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia" SSO dr hab. prof. UŚ Krystian Markiewicz zapraszają na

Ogólnopolską Konferencję Naukową

"Próba zapewnienia prawa do sądu w sprawach cywilnych w świetle ostatnich zmian ustrojowych i procesowych"

która odbędzie się dnia 18.06.2021 r. on-line na platformie MS Teams.


Wszelkie informacje dotyczące Konferencji wraz ze szczegółowym programem dostępne są na stronie internetowej: www.konferencjakpc.pl.

Rejestracja trwa do 13.06.2021 r.  przy użyciu formularza dostępnego pod adresem: www.formularze.us.edu.pl/konferencjakpc. Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu z Organizatorami na adres: konferencjakpc.wpia@us.edu.pl.

 

 

Z uwagi na zgłaszane trudności techniczne związane z adresem formularza rejestracyjnego uprzejmie informujemy, że niektóre przeglądarki wymagają używania szyfrowanego protokołu tj. protokołu HTTPS.

Wobec powyższego, w razie jakichkolwiek problemów z ładowaniem strony, w przypadku chęci zarejestrowania się na OKN "Próba zapewnienia prawa do sądu w sprawach cywilnych w świetle ostatnich zmian ustrojowych i procesowych", która odbędzie się dnia 18.06.2021 r. on-line, uprzejmie prosimy o skorzystanie z adresu:

https://www.formularze.us.edu.pl/konferencjakpcWszelkie informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie internetowej: www.konferencjakpc.pl.

W razie jakichkolwiek dalszych problemów lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu na adres: konferencjakpc.wpia@us.edu.pl lub telefonicznego pod numerem 500-629-788.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE