2021-03-03 | Aktualności

Informacja o otwartych zgłoszeniach dla radców prawnych do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego - zgłoszenia do 3 marca 2021 r.

Komisja Zagraniczna KRRP zaprasza do udziału w I sesji programu CRIMILAW, w Polsce kierowanego do radców prawnych, którego tematyka obejmuje europejskie prawo
i postępowanie karne. Pierwsza sesja odbędzie się w formie dwóch modułów online
w terminie 12-23.04.2021 r.

Celem programu CRIMILAW jest przeszkolenie w sumie 360 prawników z kilku krajów UE z zakresu tematyki karnej (w tym 60 radców prawnych z Polski), przygotowanie materiałów szkoleniowych wieńczących cykl webinariów/seminariów CRIMILAW, a także umożliwienie międzynarodowego networkingu.

Obecnie ze względu na sytuację epidemiologiczną w Europie program CRIMILAW realizowany będzie online poprzez platformę do e-learningu Canvas. Jeżeli sytuacja ulegnie poprawie, wówczas planowane są seminaria stacjonarne w wybranych krajach partnerskich programu (Włochy, Hiszpania, Francja, Węgry, Cypr, Grecja, Polska).

Liczba miejsc na sesję online w terminie 12-23.04.2021 r. jest ograniczona (15 miejsc
dla radców prawnych z Polski). Zapisy trwają do środy 3 marca 2021 r. do godz. 24.00, rejestracja możliwa jest jedynie pod linkiem:

W programie weźmie 15 osób, które jako pierwsze prześlą swoję zgłoszenie. Potwierdzenie udziału wybranym uczestnikom zostanie przekazane najpóźniej 5 marca 2021 r.

Udział w programie jest odpłatny i wynosi 40 euro. Pobrana opłata zostanie w całości przekazana na rachunek Europejskiej Fundacji Prawników ELF jako wkład własny
w program CRIMILAW, który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Program jest dofinansowany ze środków UE.

W załączeniu szczegóły.

2021-02-25-zgloszenia-do-programu-crimilaw.pdf (rozmiar: 1181.73 KB) pobierz