2021-02-03 | Aktualności; Klub Seniora

1% Twojego podatku dla Fundacji Subsidio Venire

Nadchodzi moment, aby podjąć decyzję, co zrobimy z 1% swojego podatku. Warto rozważyć wsparcie Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire... Zapraszamy do lektury listu Prezesa Fundacji - r.pr. Bartłomieja Tkacza.

"Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

kieruję do Was wszystkich – przyjaciół Fundacji Subsidio Venire – słowa podziękowania za wspieranie niezmiennie już od tylu lat naszej wspólnej fundacji. Mam wielką przyjemność oraz zaszczyt piastować od lat stanowisko prezesa fundacji i razem z moimi Koleżankami i Kolegami działającymi w jej organach namacalnie odczuwać niesienie pomocy, co jest nieporównywalne do żadnej innej sytuacji życiowej.

Wspaniałe jest to, że jako środowisko potrafimy dzielić się 1% podatku, wspieramy wiele inicjatyw, a jedną z nich jest też nasza fundacja powołana przez radców dla radców i ich rodzin.

To prawda, fundacja działa w skrytości, nie błyszczy w mediach społecznościowych, ale jestem przekonany, a mówię tu w imieniu wszystkich osób działających w fundacji, że dzięki wspólnemu wysiłkowi pomoc dla nas, ale tych nas w potrzebie, udzielana jest błyskawicznie.

Otrzymujemy wiele ciepłych słów za naszą (mam tu na myśli fundację, ale też i cały samorząd radcowski) pomoc docierająca do Koleżanek i Kolegów i ich rodzin. To dla nich bardzo ważne. Nierzadko wtedy padają słowa o wierze w ideę samorządu budującego nadzieję na przyszłość w ciemnych okresach, jakie każdemu z nas mogą się przydarzyć...

To są dla nas, osób działających w fundacji, chwile wspaniałe i bardzo prywatne ze względu na szczerość słów kierowanych przez osoby, które w potrzebie zostały wsparte przez samorząd radców prawych.

Czyli przez Was!

Za to Wam bardzo dziękuję. Bardzo!

Nie zapominajcie o Fundacji Subsidio Venire – zarówno w chwilach, kiedy będziecie mogli podzielić się swoim ciężko wypracowanym 1% podatku, jak również wtedy, kiedy będziecie potrzebować pomocy.

Jesteśmy!

Dużo zdrowia i nadziei na lepsze jutro Wam wszystkim życzę.

r.pr. Bartłomiej Tkacz

Prezes Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire w Warszawie"

Przypominamy numer rachunku bankowego Fundacji:

2​0 1750 0012 0000 0000 3860 3027 BGŻ BNP Paribas.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Fundacja Subsidio Venire - podziękowanie.pdf (rozmiar: 85.9 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE