2020-10-16 | Po godzinach

VII Mistrzostwa Śląska Prawników

Obiecaliśmy zmianę terminu i dotrzymujemy słowa! Przeniesione z marca Mistrzostwa Śląska Prawników mają szansę się odbyć, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

VII Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie i Badmintonie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 13-15 listopada 2020 r. na terenie obiektu sportowego JASNA 31 w Gliwicach, przy ul. Jasnej 31, w komfortowej hali tenisowej na trzech kortach, w tym dwa o nawierzchni TOPSLIDE (dywanowej z gumowymi granulkami) , a jeden o nawierzchni profesjonalnej CONFOSPORT (hard core). Ta druga była używana podczas turniejów Davis Cup i Fed Cup.

W ramach turnieju tenisa przewiduje się wstępnie następujące kategorie singlowe:

- panowie : open, 45+, 55 +, 65+

- panie : open oraz 35+,

a także debel panów, pań i miksty.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek. Reguły rozgrywek określa komunikat turniejowy. Zawodnik może grać tylko w jednej kategorii singlowej.

Losowanie rozgrywek tenisowych odbędzie się dnia 12.11.2020 r. po godzinie 15.00. Informacja o  terminie gry  zostanie ogłoszona 12.11.2020 r. , najpóźniej wieczorem na stronie fb - OIRP w Katowicach oraz wysłana sms–em na numer telefonu zawodnika.

Zgłoszenia do turnieju przez stronę www.jasna31.pl  do dnia 05.11.2020 r.

Koszt wpisowego turnieju tenisowego: 190 zł 

W cenie wpisowego każdy uczestnik Turnieju wraz z osobą towarzyszącą na warunkach określonych przez organizatorów, otrzymuje:

- bufet kawowy, możliwość zagrania w turnieju badmintona oraz inne atrakcje.

Osoby, które nie chcą brać udziału w turnieju tenisowym, a chciałyby zagrać jedynie w turnieju badmintona, będą mogły skorzystać z ww. atrakcji z osobą towarzyszącą (od soboty) płacąc wpisowe 120 zł.

Turniej badmintona – VII Badmintonowe Mistrzostwa Śląska Prawników - rozpocznie się w sobotę 14.11.2020 r. od godziny 13:00 na hali sportowej obiektu. Przewiduje się w turnieju badmintona kat. open mężczyzn  i kobiet, deble oraz miksty.

Organizator w trakcie trwania Turnieju zaprasza na poczęstunek we włoskiej restauracji Luminoso Ristorante oraz do skorzystania z jej atrakcyjnego menu. W sobotę wieczorem odbędzie się wręczenie medali dla zawodników turnieju badmintonowego, a w niedzielę odbędzie się na kortach uroczyste wręczenie pucharów  i medali dla zawodników turnieju tenisowego.

 Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o dokonywanie zgłoszeń do dnia 5 listopada 2020 roku, do godziny 24.00 poprzez stronę internetową jasna31.pl, na której znajdować się będzie formularz zgłoszeniowy. Grający tylko w badmintona zaznaczają tę okoliczność  w formularzu, natomiast tenisiści  nie muszą tego faktu zaznaczać, gdyż ostateczne zapisy do turnieju badmintona będą przyjmowane w sobotę 14.11.20 r. do godziny 12.45 (na hali, gdzie rozgrywany będzie turniej). Po dokonaniu wpłaty na konto wskazane poniżej, dokonane zostanie potwierdzenie przyjęcia zapisu do turnieju.

Prosimy o podawanie numerów telefonów komórkowych i adresów mailowych, gdyż w ten sposób zostanie przekazana informacja o terminie rozpoczęcia rozgrywek  piątkowych i  inne bieżące wiadomości o Turnieju.

Wpisowe należy uiszczać na numer rachunku:

Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0002 6857 4539

Odbiorca: KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
44-100 Gliwice, Sienkiewicza 13
Tytuł przelewu: „turniej tenisowy prawników” , imię i nazwisko

W przypadku gry tylko w badmintona /bez gry  w turnieju tenisowym/ dodatkowo w nawiasie dopisek –„tylko badminton” .

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy mailowe lub telefonicznie:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; tel. 501-428-799

maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie internetowej Jasna31.pl,  OIRP w Katowicach w zakładce "Dla Radców - Po godzinach-Sport" oraz na stronie facebookowej –OIRP w Katowicach.

 

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

ZAŁĄCZNIKI:

komunikat-turniejowy-vii-tmsp-gliwice-2020-regulamin-turnieju-tenisowego.doc (rozmiar: 338.5 KB) pobierz
kwestionariusz-osobowy-i-rodo-nr-1-2020.doc (rozmiar: 40 KB) pobierz
turniej_badmintona_-_regulamin-2020.doc (rozmiar: 46 KB) pobierz
mistrzostwa-tenis-2020.jpg (rozmiar: 434.01 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE