2020-09-17 | Aktualności

Studia Podyplomowe

Zapraszamy na studia podyplomowe Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Celem studiów jest przekazanie managerom, specjalistom oraz radcom prawnym obsługującym projekty dotyczące sztucznej inteligencji (AI) praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania, wdrażania oraz wykorzystywania mechanizmów sztucznej inteligencji (AI).

W wielkim skrócie:

175 godzin wykładów i warsztatów dotyczących wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w działalności biznesowej i sektorze publicznym. Uczestnictwo w studiach nie wymaga wiedzy technicznej! Zagadnienia techniczne zostają przedstawione w przystępny sposób, dostosowany do osób nieposiadających specjalistycznego wykształcenia. W ramach praktycznych warsztatów i symulacji biznesowych uczestnik będzie samodzielnie tworzyć rozwiązania AI (sieci neuronowe) pod opieką doświadczonych trenerów, a w ramach grupowej pracy końcowej opracuje projekt wdrożenia AI w organizacji (np. projekt wdrożenia AI we własnej firmie) przy wsparciu zewnętrznych konsultantów.

Studia przeznaczone są między innymi dla prawników i radców prawnych zamierzających obsługiwać przedsiębiorców tworzących lub wdrażających rozwiązania AI, projekty AI, czy spory dotyczące wykorzystania mechanizmów sztucznej inteligencji.

Studia organizowane są przy współpracy z Kancelarią Maruta Wachta, spółką Tooploox -polskim liderem AI oraz Grupą Doradczą OCKHAM. Swoje rozwiązania AI zaprezentują również IBM, Intel,  Microsoft, AWS.

Dla radców prawnych z OIRP Katowice uczelnia oferuje 10 % rabat.

Więcej informacji o studiach podyplomowych znajdziecie Państwo na stronie www.biznes.AI.