2020-07-21 | Aktualności

OFERTA realizacji szkolenia on-line przygotowującego aplikantów radcowskich i radców prawnych do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego prawniczego TOLES FOUNDATION/HIGHER

Wychodząc naprzeciw stale rosnącemu wśród prawników zapotrzebowaniu na  międzynarodowe, prestiżowe certyfikaty poświadczające profesjonalną znajomość języka angielskiego prawniczego, pragniemy przedstawić propozycję przeprowadzenia dla członków Izby Radców Prawnych w Krakowie profesjonalnego szkolenia  przygotowującego do egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills).

TOLES jest międzynarodowym egzaminem sprawdzającym znajomość języka prawniczego. Egzamin ten został opracowany przez instytut Global Legal English – organizację członkowską Międzynarodowego Oddziału Stowarzyszenia Prawników w Anglii i Walii.

Oferujemy kompleksowe działania w zakresie:

1. zorganizowania i przeprowadzania w trybie on-line wspomnianego wyżej szkolenia dedykowanego członkom Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy – a po jego zakończeniu również
  2.  zorganizowania i przeprowadzenia egzaminu TOLES dla wszystkich uczestników szkolenia.

Więcej informacji w załączeniu.

oferta-toles-on-line-dla-izb-radcowskich.docx (rozmiar: 92.31 KB) pobierz