2020-05-20 | Aktualności

ZAPROSZENIE DO OBEJRZENIA NAGRANIA MSZY ŚW. Z OKAZJI ŚWIĘTA PRAWNIKÓW

W związku z tym, iż wspomnienie św. Ivo Helory przypada na dzień 19 maja, a nie wszyscy mogli się połączyć on-line w dniu transmisji, Ars Legis – Stowarzyszenie im. Św. Ivo Helory – Patrona Prawników zaprasza wszystkich prawników do obejrzenia nagrania video przebiegu całej Mszy św. o światło Ducha św. dla polityków i prawników (łącznie z procesją), która została odprawiona przez o. bp. dr Damiana Muskusa OFM – biskupa pomocniczego Archidiecezji Krakowskiej, w Kolegiacie Św. Anny w Krakowie w sobotę 16 maja. Biskup Muskus wygłosił też homilię, skierowaną do prawników, która jest też osobno dostępna.

 

Link do nagrania całej Mszy: https://youtu.be/J3KEogKw1W0

 

Link do nagrania homilii o. bp. dr Damiana Muskusa OFM:  https://youtu.be/YaLFP53-Tiw

 

Powyższe filmy są także dostępne na stronie arslegis.org.pl

 

Msza Św. w ramach Święta Prawników była współorganizowana przez Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Krakowskiej, objęta została patronatem wszystkich krakowskich korporacji prawniczych, a także Naczelnej Rady Adwokackiej, Krajowej Rady Notarialnej oraz Krajowej Rady Komorniczej, jak również Krajowego Duszpasterstwa prawników.

 

Organizatorzy w tym miejscu wyrażają podziękowanie dla wszystkich, którzy uczestniczyli w uroczystości, jak również wszystkim korporacjom prawniczym, które objęły uroczystość swoim patronatem lub umożliwiły dotarcie z informacją do swoich członków.

 (-) r.pr. k.d.r. Karol Tatara
Prezes Ars Legis – Stowarzyszenia
im. św. Ivo Helory – Patrona Prawników

 

(-) r.pr. Maciej Drogoń
Skarbnik Ars Legis – Stowarzyszenia
im. św. Ivo Helory – Patrona Prawników

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE