2019-11-19 | Aktualności

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję "Postępowanie odrębne w sprawach gospodarczych".

Koło Naukowe Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Postępowanie odrębne w sprawach gospodarczych”, której jest organizatorem.

Konferencja odbędzie się w dniu 27 listopada 2019 roku o godzinie 10:00 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w Auli Schumana, znajdującej się w budynku nr 21 przy ul. Wóycickiego 1/3.

Prelegenci, którzy wystąpią podczas Konferencji poruszą najważniejsze aspekty nowelizacji, wskażą na właściwą wykładnię nowych przepisów oraz wyjaśnią jak funkcjonują one w praktyce. Prelegentami są zarówno praktycy, jak i nauczyciele akademiccy, co gwarantuje wysoki poziom Konferencji.

Oficjalne otwarcie Konferencji rozpoczyna się o godzinie 10:00, natomiast rejestracja uczestników rozpoczyna się od godziny 9:00. Wstęp jest bezpłatny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/955180514842728/

W załączeniu  graficzna agenda i plakat promujący wydarzenie.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 25 listopada 2019 roku na adres poczty elektronicznej: knph.uksw@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

agenda-1.jpg (rozmiar: 422.41 KB) pobierz
plakat.jpg (rozmiar: 296.67 KB) pobierz