2019-09-30 | Aktualności

Szkolenie pt. „Obowiązek raportowania schematów podatkowych (MDR) przez przedstawicieli zawodów prawniczych.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy radców prawnych, adwokatów i notariuszy na szkolenie pt. „Obowiązek raportowania schematów podatkowych (MDR) przez przedstawicieli zawodów prawniczych". Zapisy na szkolenie są możliwe poprzez formularz online na stronie www.feptax.pl/schematy-podatkowe.

Szkolenie odbędzie się 3.10.2019 (czwartek) godz. 16:00-20:15 w Hotelu Kazimierz II ul. Starowiślna 60 Kraków.

Opłata wynosi 300 zł + 23% VAT / 1 os. Opłata obejmuje udział w szkoleniu, poczęstunek, materiały szkoleniowe.

Uczestnicy szkolenia otrzymają Certyfikaty Uczestnictwa ze wskazaniem 4 godzin trwania merytorycznej części szkolenia. Szkolenie poprowadzi Katarzyna Wojtowicz-Janicka, radca prawny i doradca podatkowy.

Więcej informacji i program szkolenia w załączniku.

zaproszenie_mdr.pdf (rozmiar: 70.21 KB) pobierz