2019-09-09 | Aktualności

I Międzynarodowe Forum Kancelarii Prawnych

Rada OIRP we Wrocławiu wraz z Komisją ds. współpracy z zagranicą zaprasza do udziału w I Międzynarodowym Forum Kancelarii Prawnych, które odbędzie się w dniu 20 września 2019 roku, w hotelu Mercure Wrocław Centrum. Podczas Forum wystąpią w roli prelegentów praktycy z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Hiszpanii i Włoch (program w załączeniu). Swoją obecność na konferencji potwierdzili też przedstawiciele organizacji międzynarodowych. Tematy przewodnie Forum to wyzwania w zakresie sporządzania i wykładni międzynarodowych umów handlowych, spory transgraniczne, marketing usług prawnych i pozyskiwanie klientów z zagranicznych. Nie zabraknie także tematów związanych z nowymi technologiami, a zwłaszcza będzie mowa o takich rozwiązaniach technologicznych, które sprawdzą się zarówno w jednoosobowej, jak i dużej, sieciowej kancelarii. Przygotowaliśmy dla Państwa także kilka wyjątkowych warsztatów (każdy uczestnik wybiera jeden temat i wpisuje w deklaracji 1, 2 lub 3), w których udział umożliwi zdobycie konkretnych umiejętności z zakresu międzynarodowego prawa rodzinnego, międzynarodowej ochrony prawa do marki przedsiębiorstwa, reprezentacji przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka czy zagadnień z zakresu Compliance w międzynarodowych koncernach. Językiem konferencji są język polski i angielski. Większość dyskusji panelowych i warsztatów odbędzie się w języku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z programem i zgłaszania się na konferencję. Ilość miejsc ograniczona. Za udział w konferencji przysługuje 5 pkt szkoleniowych i 4 punkty szkoleniowe za udział w warsztatach.
Opłata za udział w konferencji wynosi 150 zł brutto dla radców i 75 zł brutto dla aplikantów radcowskich,
250 zł + 23% VAT dla osób spoza samorządu
Opłata za udział (fakultatywny) w uroczystej kolacji wynosi 150 zł
płatne przelewem na konto
: 02 1020 5226 0000 6102 0591 0106. W tytule przelewu należy wpisać „Konferencja Forum Kancelarii Prawnych” .

Rejestracja na konferencję odbywa się przez stronę OIRP we Wrocławiu https://oirp.wroclaw.pl/aktualnosci/962

2019-08-13-program-forum.pdf (rozmiar: 207.86 KB) pobierz
plakat.jpg (rozmiar: 136.99 KB) pobierz