2019-04-30 | Aktualności

Konferencja pt. SKŁADKI, PODATKI I INNE OBCIĄŻENIA ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH - PRZEGLĄD ORZECZNICTWA, która odbędzie się 3 czerwca 2019 r. w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji UMK

Szanowni Państwo,

 

w załączeniu przekazuję formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji pt. SKŁADKI, PODATKI I INNE OBCIĄŻENIA ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH - PRZEGLĄD ORZECZNICTWA, która odbędzie się 3 czerwca 2019 r. w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji UMK - z uprzejmą prośbą o udostępnienie radcom prawnym.

 

Organizatorami są: Wydział Prawa i Administracji UMK w Toruniu, Katedra Prawa Finansów Publicznych, Zakład Prawa Budżetowego i Finansów Samorządu Terytorialnego, Uniwersyteckie Centrum Ekspertyz Prawnych i Ośrodek Studiów Fiskalnych.

Od kilku lat organizujemy konferencje podatkowe m. in. opierające się na analizie orzeczeń sądów i trybunałów w sprawach podatkowych. Udział licznych praktyków wskazuje, że jest to dobra forma dyskusji o problemach prawnych.

Uznaliśmy, że warto w analogiczny sposób podyskutować o problematyce różnorodnych ciężarów publicznych związanych ze świadczeniami pracowniczymi. Zajmiemy się więc problematyką różnych składek, w tym przede wszystkim na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, a także podatków związanych ze świadczeniem pracy.

Formuła konferencji polega na prezentacji i analizie najważniejszych oraz najbardziej reprezentatywnych orzeczeń sądów oraz indywidualnych interpretacji wydawanych w oparciu o przepisy ustawy - Prawo przedsiębiorców oraz przepisy podatkowe.

W konferencji udział weźmie zróżnicowane grono referentów (m.in. sędziowie, pracownicy ZUS, radcy prawni, doradcy podatkowi, pracownicy naukowi), którzy zapewnią wielopłaszczyznową analizę orzecznictwa i interpretacji.

ZAŁĄCZNIKI:

konferencja_torun_zgloszenie.docx (rozmiar: 23.14 KB) pobierz
konferencja_torun_program.docx (rozmiar: 168.3 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE