2019-05-14 | Aktualności

Informacja o Kongresie Prawników Polskich 01.06.2019, Poznań

Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zapraszamy na II Kongres Prawników Polskich, który odbędzie się 1 czerwca 2019r. w Poznaniu. To już drugie, najważniejsze dla polskich prawników, spotkanie. Pierwszy Kongres odniósł ogromny sukces. Inicjatywa jest kontynuowana. Tym razem zaproponowano niezwykle potrzebne debaty, których istotą będzie obrona niezawisłości sędziowskiej, propozycje i projekty zmian usprawniających działanie wymiaru sprawiedliwości oraz walka z mową nienawiści.

Spotkanie będzie także doskonalą okazją do podsumowania dorobku Społecznej Komisji Kodyfikacyjnej - ciała, które powołałano na I Kongresie. Wspólnie z koleżankami i kolegami adwokatami i sędziami pokażemy, że polscy prawnicy zawsze stoją po stronie obywateli i praworządności. Pokażemy nie tylko jedność środowisk, ale nade wszystko nasz intelektualny potencjał. Potencjał, który wykorzystamy z pożytkiem dla dobra Polski.

Serdecznie zapraszamy na Kongres. Rejestracji można dokonać poprzez stronę www.kongresprawnikow.info. Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

pismo-krrp-l-dz-531-2019-18-04-2019.pdf (rozmiar: 757.33 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE