2019-04-26 | Aktualności

Zaproszenie na spotkanie z Prof. dr hab Piotrem Kruszyńskim w Pałacu Lubomirskich (LAW CENTER CLUB)

Szanowni Państwo,

w imieniu Władz  LAW CENTER CLUB mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z wyjątkowym gościem Prof. dr hab. Piotrem Kruszyńskim.

Tematem panelu dyskusyjnego będą "OBECNE I PLANOWANE ZMIANY W PRAWIE KARNYM I POSTĘPOWANIU KARNYM".

LAW CENTER CLUB to elitarny klub zrzeszający osoby wykonujące zawody prawnicze. To również cykliczne spotkania elity prawniczej gdzie w klubowej atmosferze można zadzierzgnąć nowe przyjaźnie. To również miejsce do dyskusji gdzie prawnicy polskiej palestry dyskutują nad zmianami w polskim prawie.  Właścicielem LAW CENTER CLUB jest Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, najstarsza prywatna uczelnia w Polsce założona przez Zrzeszenie Prawników Polskich w Warszawie.

Nasz gość specjalny czwartkowego spotkania:
Prof. dr hab PIOTR KRUSZYŃSKI
Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Wieloletni Dyrektor Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Obecnie zajmowane stanowiska:
- Kierownik Katedry Postępowania Karnego Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
- Dyrektor Ośrodka Badawczego Adwokatury Polskiej im. Witolda Bayera Naczelnej Rady Adwokackiej
- członek Naczelnej Rady Adwokackiej
- Arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie

Spotkanie odbędzie się 9 maja 2019 o godzinie 18:00, w Sali Klubowej, Pałacu Lubomirskich (siedziba Business Centre Club). Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa.

W programie spotkania :
godz. 18.00 PRZYWITANIE GOŚCI
godz. 18.10 Prof. dr hab Piotr Kruszyński- Obecne i planowane zmiany w prawie karnym i postępowaniu karnym
godz. ....... dyskusja w klubowej atmosferze Pałacu Lubomirskich

Planowane zakończenie około godziny 21.00

Będzie nam niezmiernie miło gościć nam Państwa na tym spotkaniu jako GOŚCI LAW CENTER CLUB (Wstęp bezpłatny)

Jeśli mają Państwo wątpliwości kim jesteśmy zapraszamy na naszą stronę www.lawcenterclub.pl

Z uwagi na ograniczona ilość miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 28 kwietnia 2019 na adres  biuro@lawcenterclub.pl.

LAW CENTER CLUB

Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa

e.mail: biuro@lawcenterclub.pl

Miejsce spotkań