2019-04-15 | Aktualności

Spotkanie na temat dostępu do wymiaru sprawiedliwości w sprawach środowiskowych w dniu 18 kwietnia br. w sali Rady WPiA Uniwersytetu Śląskiego.

Fundacja ClientEarth Prawnicy dla Ziemi zaprasza radców oraz aplikantów radcowskich na spotkanie na temat dostępu do wymiaru sprawiedliwości w sprawach środowiskowych.

Spotkanie jest częścią projektu „Prawo na rzecz bardziej zielonej Europy” finansowanego przez Komisję Europejską w ramach projektu LIFE.

Spotkanie odbędzie się w godz. 9:00 – 15:00 w dniu 18 kwietnia br. w sali Rady WPiA Uniwersytetu Śląskiego.

W roli prelegentów wystąpią praktycy prawa i pracownicy naukowi: dr Mariusz Baran i dr Ilona Przybojewska z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz dr Piotr Bogdanowicz z Uniwersytetu Warszawskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia na adres: mkwiedacz@clientearth.org przyjmujemy do 16 kwietnia.

Szczegóły i program: https://bit.ly/2Ke2Txw

zaproszenie_18-kwietnia-2019-r.pdf (rozmiar: 603.15 KB) pobierz