2019-04-02 | Aktualności

Ogólnopolska konferencja naukowa "RODO – od analizy modelu do stosowania prawa". Kraków, Pałac Larischa, 9-10.05.2019r.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy współudziale Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową "RODO – od analizy modelu do stosowania prawa", która odbędzie się w dniach 9-10 maja 2019 roku w Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12 w Krakowie.

W imieniu Pana dra Marcina Sala - Szczypińskiego - Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, serdecznie zapraszamy członków Państwa samorządu do udziału w tym wydarzeniu.

Szczegóły dotyczące konferencji naukowej, znajdą Państwo na naszej stronie, pod linkiem: https://oirp.krakow.pl/dzialy/dla-radcow/doskonalenie-zawodowe/inne-szkolenia-punktowane/ogolnopolska-konferencja-naukowa-rodo-od-analizy-modelu-do-stosowania-prawa-krakow-palac-larischa-9-10052019-r/

zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.