2019-03-28 | Aktualności

Konferencja Naukowa o Prawie Farmaceutycznym ELSA Katowice w dniu 6 kwietnia 2019r.

Konferencja Prawa Farmaceutycznego jest to nowe, wyjątkowe wydarzenie, skupiające środowisko najbardziej aktywnych studentów prawa i farmacji w Polsce.

Konferencja odbędzie sie w dniu 6 kwietnia 2019r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Atutem jest niewątpliwie możliwość dotarcia do szerokiego grona młodych odbiorców. Dwie niezależne studenckie organizacje, dwie wzajemnie uzupełniające się dziedziny połączone w jednej konferencji.

Farmacja to dziś jeden z ważniejszych sektorów każdej dobrze rozwiniętej gospodarki, mający ogromny wpływa na zdrowie i życie ludzi. Z tego powodu wymaga niezwykle precyzyjnych regulacji i dobrze funkcjonującego prawa, dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce dostrzegamy potrzebę pogłębiania wiedzy studentów z obu tych dziedzin. Za cel jaki sobie postawiliśmy, jest uczenie się od siebie nawzajem, a przede wszystkim od fachowców w danych dziedzinach. Konferencja odbędzie się 6 kwietnia 2019 roku w murach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Na uczestników czeka bogaty program wykładowy, sesja wystąpień studenckich, czas dla partnerów wydarzenia, a całe wydarzenie zwieńczy debata oxfordzka na temat uregulowań prawnych w ochronie zdrowia i farmacji. Podczas wydarzenia skupimy się zarówno na prawnych zawiłościach spotykanych przez prawników i farmaceutów, uregulowaniach marketingu farmaceutycznego, a także innych tematach, których interpretacja może rodzić wątpliwości.

 

Wierzymy, że nasza konferencja pomoże poszerzać perspektywę myślenia na temat regulacji prawnych na rynku farmaceutycznym, a także stworzy odpowiednie warunki do dyskusji.

 

W załączeniu opis konferencji

ZAŁĄCZNIKI:

opis-konferencji.pdf (rozmiar: 640.27 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE