2019-03-19 | Aktualności

Konkurs Wiedzy o Prawie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadpodstawowych realizowanej przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w ramach programu „ Szkoła bliższa prawu” w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić kolejną edycje Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadpodstawowych realizowanej przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w ramach programu „ Szkoła bliższa prawu” w roku szkolnym 2018/2019.

W tym roku eliminacje okręgowe organizowane przez naszą Izbę odbędą się w dniu 25 kwietnia 2019r. o godz. 10:00 w auli nr 4 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 11b. Uczestnikom zostanie zapewniony poczęstunek.

Zachęcamy do udziału w eliminacjach szkolnych, przypominając, że do etapu okręgowego przechodzi wyłącznie po 20 laureatów z grup szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

W załącznikach ogłoszenie oraz zasady uczestnictwa.

zasady-etapu-okregowego-2019.pdf (rozmiar: 464.74 KB) pobierz
ogloszenie-olimpiada.pdf (rozmiar: 301.34 KB) pobierz