2019-02-15 | Aktualności

Spektakl „Miarka za miarkę” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej!

„Jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą…”

 

Dla spragnionych teatralnych wrażeń proponujemy spotkanie na nietuzinkowym spektaklu. „Miarka za miarkę” – komedia autorstwa Williama Szekspira, jedna z najbardziej przewrotnych sztuk dramaturga, która łączy thriller polityczny z ironią i czarnym humorem. „To opowieść o władzy, jej dramacie i absurdach. Szekspir pyta, czy rządzący mogą być sprawiedliwi i moralni, czy też wykorzystują moralność, by zdobyć i sprawować władzę" – mówi reżyser.

Link do sztuki  https://teatr.bielsko.pl/spektakl/miarka-za-miarke

 

Spektakl odbędzie się w dniu 16 marca br. o godzinie 18.00 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej (ul. 1 Maja 1). Cena biletu dla radcy lub aplikanta z maksymalnie dwiema osobami towarzyszącymi to 35 zł/os. Czwarty i kolejny bilet - 50 zł/os. Przed spektaklem zapraszamy na słodki poczęstunek do Kawiarni „Środek” mieszczącej się przy budynku Teatru - spotykamy się zatem o godzinie 17.00.

 

Zapisy przyjmowane są mailowo informator@oirp.katowice.pl a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji należy dokonać płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice: PKO Bank Polski S.A. nr 35 1440 1172 0000 0000 0426 4452.

Zapraszamy radców prawnych i aplikantów z naszej Izby wraz z osobami towarzyszącymi.  Przypominamy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE