2018-11-13 | Aktualności

HELP - KURS RADY EUROPY nt. PRZEMOCY WOBEC KOBIET I PRZEMOCY DOMOWEJ

HELP

KURS RADY EUROPY nt. PRZEMOCY WOBEC KOBIET I PRZEMOCY DOMOWEJ

Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych współfinansuje udział 19 radców prawnych w kursie HELP Rady Europy nt. przemowy wobec kobiet i przemocy domowej. Szkolenie ma charakter online, będzie trwało 3 miesiące.

Zainauguruje je spotkanie wstępne w dniu 8 grudnia 2018r. w godz. od 11:00 do 16:00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie, która jest koordynatorem tego programu.

Krajowa Izba Radców Prawnych współfinansuje w kursie, nie ponosi jednak kosztów dojazdu uczestników do Warszawy i ewentualnego zakwaterowania.

Szczegółowy opis kursu przedstawiamy w załączeniu.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach została poproszona o wskazanie jednej radczyni prawnej lub jednego radcy prawnego jako uczestnika tego kursu w terminie do 15 listopada 2018r.

program-help-2018-11-08-informacja.pdf (rozmiar: 325.6 KB) pobierz
help-pismo.pdf (rozmiar: 187.43 KB) pobierz