2018-09-03 | Aktualności

MEDIACJA ADMINISTRACYJNA - KONFERENCJA

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach oraz Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach – pod patronatem Wicemarszałka Województwa Śląskiego Michała Gramatyki  organizują konferencję pt. "MEDIACJA ADMINISTRACYJNA".

Konferencja odbędzie się w dniu 20 września 2018 r. w godzinach 10.00 – 14.15 w Katowicach w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przy ul. Ligonia 46; w sali Sejmu Śląskiego. 

Jest to pierwsza w Polsce organizowana przez samorząd radcowski konferencja dedykowana dla przedstawicieli samorządu terytorialnego, której przedmiotem jest mediacja jako alternatywna metoda rozwiązywania sporów w administracji. 

Program merytoryczny konferencji obejmuje istotę mediacji administracyjnej, sądowo-administracyjnej, jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów, również w kontekście dyscypliny finansów publicznych. 

Podczas konferencji wystąpią prelegenci, którzy są wybitnymi znawcami w swojej dziedzinie prawa oraz jej praktycznym wymiarze. Konferencja jest przeznaczona również dla radców prawnych, których chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mediacji w administracji. Serdecznie zapraszamy radców prawnych do udziału w konferencji, w której uczestnictwo gwarantuje uzyskanie punktów szkoleniowych (minimum 8 punktów).

Patronami konferencji są : Dziennika Zachodni, Radio eM oraz Wydawnictwo C.H. Beck.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: a.krawczyk@oirp.katowice.pl oraz równocześnie e-mail: osrodek.mediacji@oirp.katowice.pl, ewentualnie na numer tel. 32 3540041 wew. 116, 105. 

O udziale w konferencji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

agenda-katowice-wersja-ostateczna.pdf (rozmiar: 1760.21 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE