2018-06-11 | Aktualności

Zaproszenie na I Międzynarodową Konferencję Naukową „Nowe formy zatrudnienia. Aktualne problemy i przyszłe wyzwania”

Zapraszamy na I Międzynarodową Konferencję Naukową „Nowe formy zatrudnienia. Aktualne problemy i przyszłe wyzwania”, która odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w dniach 26-27 listopada 2018 r.

Konferencja organizowana jest przez Zakład Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Zakład Prawa Pracy Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Celem Konferencji jest podjęcie dyskusji nad nowymi formami zatrudnienia pracowników, których pojawienie się związane jest
z dążeniem do coraz większej elastyczności w stosunkach zatrudnienia.
Mamy nadzieję, że tematyka Konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Szczegóły dotyczące Konferencji znają Państwo na stronie internetowej www.labourlaw.ur.edu.pl oraz w załączniku.

zaproszenie-izby-sady.pdf (rozmiar: 109.22 KB) pobierz