2018-05-17 | Aktualności

Zaproszenie na konferencję pt.: „Mój prawnik, moje prawa – wymiar sprawiedliwości w sprawach dzieci”, która odbędzie się w dniu 22 maja 2018 roku w Warszawie

W imieniu Przewodniczącej Komisji Praw Człowieka przy NRA, Pani adw. Justyny Metelskiej, przesyłamy zaproszenie na konferencję zorganizowaną przez Helsińską Fundację Praw Człowieka oraz przez KPCz pry NRA, pt.: „Mój prawnik, moje prawa – wymiar sprawiedliwości w sprawach dzieci”, która odbędzie się w dniu 22 maja 2018 roku w Warszawie.

Konferencja zamyka projekt prowadzony przez KPCz wraz z Helsińską Fundacją Praw Człowieka „My lawyer, my rights – enhancing children’s rights in ciminal proceedings in the EU”.  Konferencja została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 18.05, wyłącznie elektronicznie na adres dzial.osobowy@nra.pl wraz z adresem korespondencyjnym i wskazaniem wykonywanego zawodu (np.: adwokat, radca prawny, aplikant lub osoba zainteresowana tematyką konferencji),  celem późniejszego kolportażu dokumentów potwierdzających uczestnictwo w konferencji. 

Udział w konferencji zapewnia adwokatom i radcom prawnym 6 punktów z zakresu doskonalenia zawodowego.

ZAŁĄCZNIKI:

zaproszenie-na-konferencje.pdf (rozmiar: 244.4 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE