2018-01-12 | Aktualności

Stopklatka kontra cięcie

OIRP w Katowicach zaprasza na nowy filmowy cykl kulturalny "Stopklatka kontra cięcie"...

...a w nim na amerykańsko-brytyjski film "KŁAMSTWO" (Denial), w którym na sali sądowej prawnicy zwalczają kłamstwo oczywiste.

Błyskotliwy dramat sądowy (polska premiera w 2017 roku) w reżyserii Micka Jacksona, z doskonałą rolą Rachel Weisz jako wykładowczyni uniwersyteckiej zajmującej się historią Holocaustu oraz jeszcze lepszą – Timothy’ego Spalla jako Davida Irvinga – wielkiego kłamcy, jest doskonałą lekcją warsztatu prawniczego, taktyki procesowej i budowania strategii procesu. Obowiązkowy seans dla wszystkich, których praca polega na stawaniu w imieniu klienta przed sądem. Rozważamy, czy za obecność na seansie nie przyznać punktów szkoleniowych...

Pierwszy seans nowego cyklu odbędzie się 12 stycznia 2018 r. o godzinie 18:00 i jest organizowany w Kinie Rialto dla radców prawnych i aplikantów wraz z osobami towarzyszącymi. Ilość widzów ograniczona jest wyłącznie rozmiarami sali. Koszt biletu to tylko 10 zł, a w cenie biletu oprócz wrażeń filmowych oferujemy również słodki poczęstunek. 
Bilety prosimy rezerwować pod adresem: biuro@oirp.katowice.pl, a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji udziału prosimy o dokonanie płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice: PKO Bank Polski S.A. nr 35 1440 1172 0000 0000 0426 4452.

...każde, nawet najbardziej oczywiste kłamstwo, w porę niezaprzeczone, może być uznane za prawdę,jeżeli powtórzy się je dostateczną ilość razy. Bezdyskusyjna prawda może stać się jedynie nieudowodnioną hipotezą, jeżeli pozwoli się ją dostatecznie bezpardonowo zaatakować...

ZAŁĄCZNIKI:

denial_poster.jpg (rozmiar: 15.42 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE