16.02.2023r. - "WARSZTATY Z ZAKRESU FUNKCJONALNOŚCI KRZ I SYSTEMU TELEINFORMATYCZNEGO OBSŁUGUJĄCEGO POSTĘPOWANIA RESTRUKTURYZACYJNE I UPADŁOŚCIOWE"

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

Szanowni Państwo, w imieniu Instytutu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego w Warszawie uprzejmie proszę o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym osobom, że od dnia 1 grudnia 2021r. postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne toczą się wyłącznie w formie online. Składanie pism, dokonywanie doręczeń oraz wydawanie orzeczeń odbywa się wyłącznie w systemie teleinformatycznym obsługującym postępowanie sądowe.

Z uwagi na to, że po prawie roku od wejścia w życie znowelizowanych przepisów wielu profesjonalnych pełnomocników nadal kieruje do sądów upadłościowych i restrukturyzacyjnych wnioski papierowe oraz – jak wynika z rozmów z pracownikami wydziałów – nie korzysta z funkcjonalności Portalu Publicznego postanowiliśmy przeprowadzić spotkania warsztatowe dla profesjonalnych pełnomocników z zakresu funkcjonalności Krajowego Rejestru Zadłużonych i systemu teleinformatycznego obsługującego postępowania restrukturyzacyjne i upadłościowe.

Spotkania są bezpłatne. Rejestracja uczestników: https://forms.office.com/e/GmBMNmBTdv

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 lutego 2023r. w formule online.

Rozpoczęcie spotkania godz. 16.00.

Przewidywany czas trwania 2-3 godziny (częściowo zależne od liczby pytań).

Dyrektor Instytutu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością

Uczelni Łazarskiego w Warszawie

dr hab. Anna Hrycaj, prof. UŁa

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE