MIĘDZY BATUTĄ A PARAGRAFEM

UWAGA !!!

Uprzejmie informujemy, iż brak jest już miejsc na koncert w dniu 9 czerwca 2017r.

 

Drodzy Melomani,

z przyjemnością informujemy o kontynuacji muzycznego cyklu wydarzeń integracyjnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod nazwą „Między batutą a paragrafem”...

...w ramach którego zapraszamy tym razem na wspaniały koncert w Filharmonii Śląskiej – „Muzyka filmowa Wojciecha Kilara”, który odbędzie się 9 czerwca 2017 r. o godzinie 19:00. Pod batutą Mirosława Jacka Błaszczyka wystąpi przed Państwem Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Filharmonii Śląskiej oraz solistka Sylwia Olszyńska (sopran), a w programie muzyka z tak znanych szerokiej publiczności filmów, jak m.in.: Pianista, Dziewiąte wrota, Dracula.

Na godzinę przed koncertem serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne organizowane przez naszą Izbę na IV piętrze budynku Filharmonii Śląskiej, gdzie w specjalnie dla nas przygotowanej kameralnej sali prób oprócz bankietowego poczęstunku oczekiwać będą na Państwa również zamówione bilety.

W celu wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu artystycznym prosimy o zgłoszenia na adres: kultura@oirp.katowice.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz liczby zamówionych biletów. Uwaga! O udziale w koncercie decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena biletu zamówionego przez radcę prawnego wynosi tylko 20 zł!!! Po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice:

PKO Bank Polski SA nr 35 1440 1172 0000 0000 0426 4452

Płatność gotówką w dniu koncertu nie będzie możliwa!

Spotkanie integracyjne przed koncertem rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali prób na IV piętrze, do której najłatwiej dotrzeć schodami z V piętra poprzez kawiarnię działającą w Filharmonii Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki!

Więcej informacji o koncercie znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.filharmonia-slaska.eu/koncert-14871661854515!2181.htmlss