MIĘDZY BATUTĄ A PARAGRAFEM

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, ŻE BRAK JEST JUŻ WOLNYCH MIEJSC NA KONCERT W DNIU 3 MARCA 2017r.

 

Drodzy Melomani,

z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego cyklu wydarzeń integracyjnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod nazwą „Między batutą a paragrafem”...

 

...w ramach którego zapraszamy na wspaniały koncert w Filharmonii Śląskiej – „Eugen Tzigane… po dekadzie”, który odbędzie 3 marca 2017 r. o godzinie 19:00. Pod batutą tego wybitnego dyrygenta wystąpi przed Państwem Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Filharmonii Śląskiej, a w programie Piotr Czajkowski, Aleksander Borodin i Gustav Mahler

Na godzinę przed koncertem serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne organizowane przez naszą Izbę na IV piętrze budynku Filharmonii Śląskiej, gdzie w specjalnie dla nas przygotowanej kameralnej sali prób oprócz bankietowego poczęstunku oczekiwać będą na Państwa również zamówione bilety.

W celu wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu artystycznym prosimy o zgłoszenia na adres: biuro@oirp.katowice.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz liczby zamówionych biletów. Uwaga! O udziale w koncercie decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena biletu dla radców prawnych wynosi tylko 15 zł!!! Po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice:

PKO Bank Polski SA nr 35 1440 1172 0000 0000 0426 4452

Płatność gotówką w dniu koncertu nie będzie możliwa!

Spotkanie integracyjne przed koncertem rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali prób na IV piętrze, do której najłatwiej dotrzeć schodami z V piętra poprzez kawiarnię działającą w Filharmonii Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki!

Więcej informacji o koncercie znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.filharmonia-slaska.eu/koncert-14695216234563!2050.html

Więcej informacji o dyrygencie tutaj:

http://www.eugenetzigane.com/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugene_Tzigane