2021-12-02 | Aktualności; Po godzinach

Zbiórka prezentów dla potrzebujących dzieci

I ty możesz zostać Mikołajem

Wraz z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia nasze myśli wędrują ku tym najbardziej potrzebującym, a tych nie brakuje również w naszym najbliższym sąsiedztwie. Chcielibyśmy po raz drugi wesprzeć dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Zgromadzenia Sióstr Św. Jadwigi w Katowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 1. Pomimo czwartej fali pandemii i wszystkich innych kryzysów na około wciąż możemy zrobić coś dobrego - wywołać uśmiech na twarzach dzieci.

W ramach przeprowadzanej akcji zbieramy dla chłopców w wieku od 5 do 13 lat oraz dziewczynek w wieku od 8 do 18 lat zabawki nowe i używane oraz artykuły chemiczne. Dzieci ucieszą się z każdego podarunku, ale możemy też uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tego, o co dzieci prosiły w listach do Świętego Mikołaja: vouchery do kina i parków rozrywki, domek dla lalek z mebelkami, parking dla autek i autka, wózek i lalki, zestawy kreatywne, kosmetyki z postaciami z bajek, skarpety świąteczne, dekoracje świąteczne do pokoi, gofrownica, gotowe mieszanki do wypieku pierników i babeczek, gumki i akcesoria do włosów.
Zbiórka trwać będzie do 20 grudnia br. a prezenty można zostawić bezpośrednio w Placówce Opiekuńczej (adres jest podany powyżej), w naszej Izbie lub w kancelarii kolegi Daniela Kędzierskiego w Zabrzu (Plac Teatralny 10/203). W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wysłania renifera Mikołaja po odbiór prezentu, w tym celu prosimy o kontakt pod nr tel. 662 – 272 – 758.
Z góry dziękujemy za każdy akt dobroci i wsparcie.