2019-12-18 | Aktualności; Po godzinach

Ogłoszenie o finale konkursu: „Radca prawny na Śląsku. Zawód zaufania publicznego”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy i informujemy, że zakończyła się III edycja konkursu plastycznego tym razem pod nazwą: „Radca prawny na Śląsku. Zawód zaufania publicznego” Wpłynęło około 40 prac.

Po burzliwych obradach komisji konkursowej przyznano następujące nagrody: I miejsce dla Karola Żymły z klasy 3b z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Mysłowicach, II miejsce dla Kasjana Adamka z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chorzowie, III miejsce dla Wojtka Balickiego z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej w Sławkowie. Komisja przyznała także wyróżnienie dla pracy zbiorowej uczniów z klasy II Szkoły Podstawowej nr 37 w Zabrzu.

Laureatom gratulujemy. Nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe dyplomy zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie - z uwagi na okres świąteczno-feryjny uzgadnianym indywidualnie. W załączeniu nagrodzone prace, w kolejności I, II, III miejsce i wyróżnienie

i-miejsce.jpg (rozmiar: 232.93 KB) pobierz
ii-miejsce.jpg (rozmiar: 140.55 KB) pobierz