2019-04-09 | Aktualności; Po godzinach

Piknik Radców Prawnych 2019 - LEGENDIA!

Z radością zawiadamiamy, że w tym roku Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach przygotowała dla Państwa nie lada atrakcje w ramach dorocznego Pikniku Radców Prawnych.

Postanowiliśmy odmienić anturaż naszego piknikowego spotkania i zdecydowaliśmy się  na całodniową,  rodzinną zabawę w miejscu dla wielu pokoleń kultowym, a w ostatnim czasie całkiem przeobrażonym.

Już 22 czerwca zapraszamy was do LEGENDII – Śląskiego Wesołego Miasteczka!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 hektarach, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku.

Hitem sezonu 2018 był z kolei Bazyliszek – jedyna taka w Polsce rodzinna atrakcja typu „Interactive Dark Ride” oraz jedna z najnowocześniejszych na świecie. Bazyliszek nie ma limitu wieku i wzrostu, dlatego pozwala na fantastyczną zabawę gościom w każdym wieku.

Przekraczając próg Legendii, przeniesiemy was do magicznego świata zabawy, w którym motywem przewodnim są legendy, baśnie i opowiadania. Odkryjecie tu legendę o Skarbniku – śląskim, dobrym duchu kopalni, Lechu – legendarnym twórcy państwa polskiego, kwiecie paproci, strasznym Bazyliszku i wiele innych historii, dzięki czemu zostaną w pamięci na dłużej, zapewnią moc wrażeń i dużo radości.

Atrakcje Legendii to jednak nie wszystko, co czeka na radców prawnych tego dnia. W ramach naszej imprezy zapraszamy do specjalnie wydzielonej strefy piknikowej, gdzie od godziny 14:00 serwowane będą piknikowe pyszności, grillowane i gotowane, słodkie i kwaśne, mięsne i wegetariańskie, nie zabraknie też napitków dla dużych i małych, a ponadto o wyznaczonej godzinie odbędzie się loteria fantowa, na której będzie można wygrać zabawne, ale i atrakcyjne nagrody.

W Pikniku Radców Prawnych mogą tradycyjnie wziąć udział radcy prawni oraz aplikanci radcowscy zrzeszeni w OIRP w Katowicach wraz z rodzinami. Koszt udziału w Pikniku to 10 zł od osoby dorosłej, dzieci radców i aplikantów biorą w nim udział bez opłat. Każdy radca prawny lub aplikant może zaprosić jedną osobę dorosłą.

Plan dnia przedstawia się następująco:

- 10:00 – 20:00 – dostęp do wszystkich atrakcji Legendii w opcji „all inclusive”

- 14:00 – 17:00 – biesiada w Strefie Piknikowej Radców Prawnych

- 16:00 – loteria fantowa

Z uwagi na wyjątkowość miejsca, w którym organizowany jest piknik, konieczne jest wprowadzenie następujących zasad rejestracji zgłoszeń:

- przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: informator@oirp.katowice.pl z podaniem ilości osób dorosłych i dzieci oraz potwierdzeniem uiszczenia opłaty za uczestnictwo osób dorosłych

- otrzymanie potwierdzenia rejestracji,

- w dniu Pikniku zapraszamy osoby zmotoryzowane na parking przy ul. Złotej, na który wjazd zapewni przesłane w mailu z potwierdzeniem hasło,

- położenie Legendii zapewnia również znakomity dojazd środkami komunikacji miejskiej (tramwaj i autobus).

W razie ewentualnych pytań prosimy o kierowanie pytań na adres: informator@oirp.katowice.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIKNIKOWANIA!

Dziekan Rady OIRP w Katowicach

r.pr. Ryszard Ostrowski