2018-05-29 | Aktualności; Po godzinach

V Piknik Radców Prawnych

Serdecznie zapraszamy radców prawnych wraz z najbliższymi na piknik organizowany przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Miejsce: Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie Mokrem, ul. Sosnowa 5

Czas: 23 czerwca 2018 r. w godz. 14.00 -20.00

Śląski Ogród Botaniczny to magiczne miejsce, z wieży widokowej rozciąga się przepiękny widok na okolicę a różnorodność plenerowych wystaw i niezwykłe kolekcje roślinne czynią go wymarzonym miejscem do spacerów i organizacji imprez na świeżym powietrzu.

W trakcie trwania pikniku przewidziane są atrakcje dla dorosłych i dzieci w różnym wieku:

- atrakcje i urządzenia zapewnione przez  firmę eventową SNIPER , w tym: wirtualna rzeczywistość,   fotobudka, place zabaw dla dzieci, dmuchańce, łucznictwo, piłkarzyki, basen z piłkami, malowanie         twarzy, badminton, ping pong, strefa maluszka, kącik plastyczny.

- pokazy iluzji,

- karykaturzysta – rysowanie karykatur na żywo,

- warsztaty dla dzieci organizowane przez Śląski Ogród Botaniczny, a w nich:

Kalejdoskop natury ( grupa wiekowa 4-7 lat.)*

*Przewodnikiem na trasie warsztatu jest sikorka, która wprowadza uczestników w ptasi świat. Jej opowieść jest ukryta w kilku skrzyniach, do których prowadzi szlak. W każdej ze skrzyń ukryte są zadania do wykonania, zagadki do rozwiązania oraz ciekawostki na temat życia ptaków.

W ostatniej skrzyni na poszukiwaczy czeka nagroda.

Zielony surwiwal  ( grupy wiekowe 6-12 lat.)**

**Zajęcia warsztatowe prowadzone przez wieloletnich instruktorów surwiwalu. Czym i dla kogo jest surwiwal? Jest to przede wszystkim doskonałe narzędzie do rozwoju osobistego, swojej kreatywności, zaradności i odkrywania nowych zdolności. Opanowywanie takich technik jak rozpalanie ognia, zdobywanie i oczyszczanie wody, rozpoznawanie jadalnych i leśniczych roślin, orientacja w terenie a nawet poznanie psychologii przetrwania to bardzo cenne umiejętności. Zdobywając wiedzę terenową, tak naprawdę uczymy się również przetrwania w życiu codziennym, w domu, w mieście, a także radzenia sobie w najtrudniejszych sytuacjach.

Przygotowany będzie również poczęstunek dla wszystkich uczestników: potrawy z grilla, słodkości, napoje a także wata cukrowa i popcorn!

Szczegółowy program pikniku wraz z godzinami planowanych atrakcji zamieścimy na stronie internetowej OIRP w Katowicach w terminie późniejszym.

W celach organizacyjnych uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia udziału w wydarzeniu na adres mailowy: informator@oirp.katowice.pl podając: liczbę osób uczestniczących i wiek dzieci.

Uwaga! W związku ograniczeniem liczby dzieci mogących uczestniczyć w poszczególnych warsztatach, osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o zaznaczenie, w których z warsztatów dziecko chciałoby uczestniczyć i dokonanie zgłoszenia na Piknik  najpóźniej do dnia 11 czerwca 2018r. O udziale w warsztatach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w pikniku dla radców prawnych i ich najbliższych jest bezpłatny, koszty jego organizacji ponosi w całości Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach.

program-pikniku.docx (rozmiar: 14.48 KB) pobierz