2017-12-01 | Aktualności; Po godzinach

Mikołajkowe Spotkanie dla Dzieci Radców Prawnych i Aplikantów

Informujemy, że wszystkie miejsca na Spotkanie Mikołajkowe są już zarezerwowane. Utworzona została lista rezerwowa i w razie zwolnienia się miejsc zarezerwowanych będziemy informować osoby na tej liście w kolejności nadchodzących zgłoszeń.

Szanowne i Szanowni, Mali i Duzi,

z radością zawiadamiamy, że Prezydium Mikołajów również i w tym roku za pośrednictwem OIRP w Katowicach przygotowuje dla naszych Milusińskich świąteczne atrakcje. Zachęceni wspaniałą atmosferą zeszłorocznego spotkania ponownie zapraszamy dzieci naszych radców prawnych i aplikantów do Teatru Ateneum w Katowicach (ul. Św. Jana 10), gdzie zaplanowaliśmy dla naszych pociech udział w dwóch spektaklach do wyboru: „Babcia na jabłoni” wystawianym 16 grudnia o godzinie 11:00 lub „O Królewnie Wełence” wystawianym 17 grudnia o godzinie 16:00. Po spektaklach każdy nie-dorosły uczestnik otrzyma świąteczny upominek.

Prezydium Mikołajów uprzejmie prosi o potwierdzenie przybycia mailowo (informator@oirp.katowice.pl) ze wskazaniem wybranej daty spektaklu (16 grudnia 2017 r., godzina 11:00 lub 17 grudnia 2017 godzina 16:00), oraz ilości osób uczestniczących (w tym dorosłych), co ułatwi organizację transportu reniferowego do przewiezienia prezentów! Prosimy pamiętać, że z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni o udziale w wybranym przedstawieniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Mikołaj prosił o przekazanie, że na spektakl „Babcia na jabłoni” zaprasza dzieci w wieku od 6 lat, a na przedstawienie „O Królewnie Wełence” zapraszamy maluszki od lat 3.

UWAGA! Zgłosiłeś się? Ale dopadła Cię przedświąteczna gorączka?! Mikołaj prosi: poinformuj nasze Prezydium, że nie dojedziesz! Nie blokuj miejsca innym chętnym, za co serdecznie i świątecznie dziękujemy.

Do zobaczenia w Teatrze!

Dziekan i Prezydium Mikołajów