OIRP

Informacje o Okręgowej Izbie Radców Prawnych.

RADCY

Potrzebne informację dla radców prawnych.

APLIKANCI

Zajęcia, Praktyki, Kolokwia, Informacje

KANDYDACI

Dla kandydatów do wpisu na listę radców prawnych/aplikantów

Biegli w prawie i po sprawie - Zawody biegowe i nordic walking - Perła Paprocan 2017

Szanowne i Szanowni, 

doskonale wiemy, że radcowie prawni biegają codziennie, biegają wytrwale choć najczęściej biegają w nie swoich sprawach, więc tym przyjemniej nam zaprosić na miłą odmianę, czyli doroczny bieg, w którym każdy radca (lub prawnik wykonujący inny zawód) będzie mógł solidnie pobiegać tylko i wyłącznie na własny rachunek, po laury i chwałę swojego imienia. Przypominamy jednak, iż Perła Paprocan cieszy się tak dużym zainteresowaniem biegaczy, że nie tylko data zgłoszeń, ale i limit ilościowy ogranicza potencjalnie zainteresowanych, dlatego też nie zwlekajcie ze zgłoszeniem do ostatniego dnia, który przypada na 15 października 2017 r.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem zawodów, ale dla tych, którzy możliwości czasowe mają ograniczone podajemy co istotniejsze szczegóły. Bieg Perła Paprocan odbywa się w tym roku w dniu 22 października 2017 r. w wypracowanej już od lat formule wielokrotności 7 km. Można więc w ramach zawodów przebiec od 7 km do ich sześciokrotności, która najtwardszym zawodnikom daje laur maratoński. Zawodnicy nordic walking mogą przejść maksymalnie trzykrotność dystansu podstawowego. W ramach klasyfikacji generalnej każdy uczestnik mierzy się z około tysiącem innych zawodników. W ramach zawodów prawniczych natomiast rywalizować będziemy w kategorii: radcy prawni oraz prawnicy (wszystkich innych profesji - decyduje uzyskany tytuł naukowy magistra prawa). 

Bieg Perła Paprocan odbywa się już od wielu lat w przepięknej scenerii Jeziora Paprocany w Tychach, gdzie trasa biegowa wytyczona jest wzdłuż linii brzegowej i przebiega urokliwymi ścieżkami pozostałości Puszczy Pszczyńskiej. Na trasie zawodów również kibice znajdą wiele atrakcji, gdyż skorzystać mogą z bogatej oferty gastronomicznej licznych lokali umiejscowionych w najbliższej okolicy, także zapraszamy nie tylko do biegania, ale również do kibicowania.