2022-12-08 | Centrum edukacji prawnej

Ogłoszenie wyników I Międzyszkolnego Konkursu Prawniczego

Z ogromną przyjemnością informuję, że zakończył się I Międzyszkolny Konkurs Prawniczy. Do konkursu przystąpiło 24 finalistów. Pierwszym zwycięzcą i zdobywcą dla siebie i szkoły Pucharu Dziekana OIRP Katowice został Kacper Gajek – uczeń klasy 4 z Zespołu Szkół Ekonomicznych – Technikum nr 2 w Zawierciu. II miejsce przypadło uczniowi klasy 1 z V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach (szkoła z naszego programu edukacji prawnej) – Szymonowi Muzyce. III miejsce zdobył Paweł Budzowski z klasy 2 z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świętochłowicach. Nagrody jakie przypadły uczestnikom to za I miejsce tablet, II miejsce ta aparat instax i III miejsce słuchawki bezprzewodowe. Gratulujemy. Obiecujemy kontynuować tworząc jakże miłą i pożyteczną tradycję.

1.jpg (rozmiar: 4252.58 KB) pobierz
2.jpg (rozmiar: 4131.08 KB) pobierz