2022-09-01 | Centrum edukacji prawnej

Centrum Edukacji Prawnej OIRP Katowice

Szanowni

Rozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim nowy etap edukacji prawnej.

Centrum Edukacji Prawnej OIRP Katowice zwraca się z apelem do radców prawnych chętnych do poniesienia kaganka oświaty w krużgankach szkół średnich, aby młodzież ustrzec przed kagańcem nieświadomości prawnej i wypaczeń.

Edukacje prawną, którą realizujemy już od 9 lat w OIRP Katowice kierujemy do szkół średnich w oparciu o program edukacji składający się łącznie z 30 lekcji podzielonych na 3 lata edukacyjne, jako ciągłość. Program ten jest sugestią i zaleceniem ale nie jest warunkiem podjęcia współpracy

Radcowie prawni, którzy są chętni poświęcić swój czas pro bono oraz mają kontakty ze szkołami zapraszamy do współpracy.

Szczegóły oraz zasady współpracy u Przewodniczącego Centrum Edukacji Prawnej – radca prawny Grzegorz Chycki nr tel. 602363227.