2022-07-25 | Aktualności

V Konferencja Medyczno-Prawna

„Prawo do godnej śmierci a terapia daremna" - to tytuł V Konferencji Medyczno-Prawnej, która odbędzie się 14 października  2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Śląski, Śląski Uniwersytet Medyczny, Śląską Izbę Lekarską, Izbę Adwokacką w Katowicach i Okregową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. W Konferencji weźmie udział między innymi dr hab. prof. UW Marcin Wiącek, Rzecznik Praw Obywatelskich.

Do udziału zapraszamy prawników i lekarzy, którzy w swojej codziennej praktyce stykają się z problematyką, wynikającą z przenikania się dziedzin medycyny i prawa, a także studentów medycyny i prawa zainteresowanych prawem medycznym. W Konferencji można uczestniczyć także on-line.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie – http://lekarzeprawnicy.sum.edu.pl

v-kmp14-pazdziernika.jpg (rozmiar: 1430.73 KB) pobierz
v-kmp-14-pazdziernika.jpg (rozmiar: 2123.21 KB) pobierz