2018-01-10 | Aktualności

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Mamy ogromną przyjemność powitać stu dwudziestu czterech aplikantów radcowskich, którzy składając uroczyste ślubowanie w dniu 4 stycznia 2018r., rozpoczęli aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Uroczystość odbyła się w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego i rozpoczęła się przemówieniem Kierownika Szkolenia r.pr. Bożeny Cyrol. Podczas spotkania wyróżniono osoby z najlepszymi wynikami egzaminu wstępnego, oraz wręczono upominki wydawnictwa C.H. Beck. Po uroczystości aplikantów przywitała Opiekun Roku r.pr. Aleksandra Wójcik, zaś Wicedziekan Rady prof. dr hab. Grzegorz Łaszczyca wygłosił wykład okolicznościowy, w którym podkreślił zebranym jak ważne jest kształtowanie umiejętności w zawodzie radcy prawnego, przedstawił cel aplikacji i wreszcie życzył przyszłym radcom prawnym wytrwałości i wielu sukcesów na obranej drodze zawodowej. Dołączając się do tych życzeń wyrażamy nadzieję na pomyślną współpracę.